2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Drustu iedzīvotāji un viesi var baudīt rudens peldes un brīnišķīgo skatu Krogus ezera atjaunotajā peldvietā

Līdz ar vasaras izskaņu noslēdzies arī ar Lauku atbalsta dienesta finansējumu un Smiltenes novada pašvaldības līdzfinansējumu īstenotais projekts “Krogus ezera peldvietas paplašināšana, labiekārtošana un vides pieejamības uzlabošana” ( Nr. 22-09-AL18-A019.2201-000004).

Rudens sezonas dzestrās peldes, brīnišķīgos saullēktus un saulrietus tagad var baudīt Krogus ezera jaunizveidotajā promenādē. Projekta ietvaros tika veikta peldvietas paplašināšana, uzstādīta pontonu tipa laipa ar soliņu, kā arī veikti infrastruktūras uzlabošanas darbi – izveidots atbilstoša seguma celiņš, lai pie peldvietas varētu piekļūt kā ar bērnu ratiņiem, tā arī ar velosipēdiem un ierīkotas kāpnes no stāvlaukuma puses. Uzstādīti atpūtas zviļņi, soliņi, atkritumu urnas un velosipēdu statīvs. Ieguldot pašvaldības budžeta līdzekļus, atjaunota arī iepriekšējā pontonu tipa laipa, lai pludmale būtu piemērota pēc iespējas vairāk atpūsties un peldēt gribētājiem.

Smiltenes novada Drustu pagasta pārvalde arī turpmāk rūpēsies par peldvietas sakopšanu, plānojot turpināt krasta zonas atbrīvošanu no ūdensaugiem un smilšu maisījuma papildināšanu. Aicinām būt atbildīgiem un arī pašiem rūpēties par peldvietas labiekārtojuma elementiem, tos nebojāt un nepiemēslot teritoriju.

Lai skaistās rudens noskaņas izdodas ieraudzīt Krogus ezera promenādē!

Attīstības un plānošanas nodaļa

Foto: Rudens noskaņas Krogus ezera promenādē