2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Drustu pagasta iedzīvotājus aicina uz sanākšanu

2024. gada 12. martā pulksten 18.00 Drustu Tautas namā ikviens pagasta iedzīvotājs ir laipni aicināts uz klātienes tikšanos, lai pārrunātu aktualitātes sportā un kultūrā. Tajā piedalīsies Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja Velga Mālkalne, Sporta pārvaldes vadītājs Matīss Mežulis un Drustu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Sīmanis.

Pārvalžu vadītāji informēs par savas jomas aktualitātēm, atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem, iesaistīsies diskusijās. Viens no būtiskiem jautājumiem, kur iedzīvotāji būs lūgti dalīties savā redzējumā, ir Drustu Novadpētniecības muzeja attīstības iespējamie scenāriji.

Jautājumus un komentārus var iesūtīt arī iepriekš uz [email protected].

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste