2022. gada 16. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Dzejoļu krājumā “Samīļo savu valodiņu 2021” arī Palsmanes pamatskolas jauno autoru darbi

Ziemeļvalstu kultūras un izglītības grupa sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju 2020. gada februāra sākumā izsludināja literāro konkursu “Samīļo savu valodiņu!”, kurā tika aicināti piedalīties bērni no visas pasaules – sacerēt dzejoli latviešu valodā. Konkursa ideja ir parādīt latviešu valodas skaistumu un bērniem no diasporām neļaut aizmirst savu dzimto valodu.

Darbus apkopojušas idejas autores Ingūna Pētersone (Lipska) un Ieva Reine, šī gada decembra mēnesī izdodot jau trešo dzejoļu krājumu “Samīļo savu valodiņu 2021”.

Grāmatā atrodami 108 literārie darbi, to vidū arī dzejoļi no pieciem Palsmanes pamatskolas skolniekiem – Emīlijas Kukaines, Esteres Pauliņas, Keitas Pauliņas, Viktorijas Purkalītes un Rūdolfa Indrēvica.

Paldies visiem projekta dalībniekiem par ieguldīto darbu!

 

Foto – Palsmanes pamatskolas arhīvs

 

Informāciju sagatavoja:  

Baiba Gaugere

Palsmanes pamatskolas

direktores vietniece izglītības jomā