2022. gada 9. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Dziedi! 2 / Sing! 2

27.decembrī un 3.janvārī plkst. 18:00

Filmas garums: 1h 50min
Filmas režisors: Garth Jennings
Žanrs: piedzīvojumu, komēdija, animācijas
Vecuma ierobežojums: U

Filma dublēta latviešu valodā

Filmas anotācija:
Studijas “Illumination” animācijas filmas “Dziedi!” varoņi atgriežas ar lieliem sapņiem un saviļņojošām dziesmām filmas turpinājumā! Vienmēr optimistiskais koala Basters Mūns un viņa zvaigžņu izpildītāju grupa gatavojas žilbinošākajam skatuves notikumam pasaules izklaides galvaspilsētā. Ir tikai viena ķibele: viņiem ir jāpārliecina rokzvaigzne – lauva Klejs Kelovejs, pievienoties viņiem. Lai to izdarītu, Basteram un viņa dziedošajai komandai – daudzsivēnu mammai Rositai, dzeloņcūkai Ešai, gorillam Džonijam, kautrīgajai zilonītei Mīnai un, protams, ruksītim Ginteram būs jābūt uzdevuma augstumos, lai apvestu ap stūri lielo, pelēko magnātu – vilku Džimiju. Ja viņiem izdosies pierunāt lauvu pievienoties, Bastera jaunais šovs krāšņajā Redšoras pilsētā būs patiesi neaizmirstams!

Svarīgi:

Bērniem līdz 12 gadu vecumam (neieskaitot) Covid-19 sertifikāts nav nepieciešams.
Ieeja kinoteātrī atvērta skatītājiem ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina kādu no šiem punktiem:
• pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu;
• pārslimošanu ar Covid-19 pēdējā pusgada laikā;
• bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu;
• visi apmeklētāji lieto sejas masku.
Katram apmeklētājam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (oriģināls), derīgs Covid-19 sertifikāts (QR kods) un derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja