2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

“DZIEDOŠĀS ZAĶU CibRIČU ĢIMENES KONCERTS”

VISJAUTRĀKĀ LIELDIENU BRĪVDABAS DZIESMU SPĒLE
ĢIMENĒM UN BĒRNIEM

“DZIEDOŠĀS ZAĶU CibRIČU ĢIMENES KONCERTS”

31.03. plkst. 11:00 Raunā, Rīgas iela 2 pagalms
Piedalās: Dziedātājas: Baiba Renerte, Anna Leite
Dziedošie aktieri: Kristians Kareļins, Māris Zabarovskis
Pianists: Anatolijs Livča

Tur, meža piesaulītē, jā, pareizi, netālu no Raunas, dzīvo meža muzikālā zaķu CibRiču ģimene. Zaķu ģimenes tēvs Fricis ir meža mūzikas skolotājs, arī savus bērnus viņš ir mūzikā izglītojis, savulaik pat gājis uz provēm zaķu operā. Meitiņa Peciņa spēlē pijoli, dēls Bricis sit lielo bungu, bet zaķu mamma Lusilda brīvā laikā glezno dabas peizāžas. Ģimenē biežs viesis ir tēva brālis- krusttētiņš CibRicis, viņš Rīgā strādā par pianistu. Zaķu ģimenes tēvam ir kāda īpaša tradīcija, katru gadu Lieldienu laikā organizēt ģimenes koncertu, kuram gatavojas jau no Valentīndienas. Vienīgi problēma ir tāda, ka līdz šim koncertā skan vienas un tās pašas senīlās dziesmas – R. Paula “Pūpoliņi”, “Par zaļu pat vēl zaļāks ir mūsu zaķu laiks” un citas.. Ar to nav mierā CibRiču ģimenes lielākais palaidnis – Zaķēns Bricis, viņaprāt, dziesmas par zaķiem, to sentimentāli saldo dzīvi, straujajām attiecībām, mīlu un vegānismu ir pārāk maz, lai neteiktu, ka nav vispār, tādēļ viņš sarīko ģimenes dumpi un liek zaķu ģimenei mainīt koncerta repertuāru, iedrošinot savu ģimeni uz jaunu dziesmu sacerēšanu un dziedāšanu.

Kā CibRiču ģimenei veiksies, to varēsiet dzirdēt Lieldienu jautrajā brīvdabas dziesmu spēlē “DZIEDOŠĀS ZAĶU CibRiču ĢIMENES KONCERTS”. Nopietni un pa jokam vēl it nekad un it nekur nedzirdētas vispopulārākās dziesmas pasaulē par zaķiem, kuru melodijas atpazīs un varēs līdzi dungot ikviens – gan liels, gan mazs, gan vecs, gan jauns, krāšņi kostīmi, dzīvais pavadījums pianista Anatolija Livčas izpildījumā, bērnu iesaiste, humors!