2023. gada 1. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Edītes Ezeriņas fotoizstāde “Fotogrāfija mani iedvesmo”

25. maijā plkst. 18.00 Edītes Ezeriņas fotoizstādes “Fotogrāfija mani iedvesmo” atklāšana Smiltenes Kultūras centra foajē.
Kinoamatiere un fotogrāfe Edīte Ezeriņa dzimusi 1939. gadā, Vidzemē, Gulbenes novadā. Savā personālizstādē māksliniece tvērusi Latvijas dabas un tās norišu daudzveidību. Daba, dzīvnieki un putni autorei vienmēr ir bijuši tuvi un nozīmīgi. Aiz katras fotogrāfijas ir kāds stāsts ar ko māksliniece ir gatava dalīties 25. maija izstādes atklāšanā, Smiltenes kultūras centra foajē .
Izstāde “Fotogrāfija mani iedvesmo” ir viesojusies dažādās ekspozīciju vietās visā Latvijā un nu, 32. reize, izstādi ir atvedusi uz Smiltenes pilsētu. Māksliniece izstādes atklāšanas pasākumā piedāvā iespēju ielūkoties, ne vien savā fotogrāfiju izstādē, bet dod unikālu iespēju Smiltenes Kultūras centra kino zālē baudīt divas no savām īsfilmām.
“Fotografēšana man ir kā tāda zelta maliņa pelēkam ikdienas mākonim. Dod dzīvesprieku un sparu darboties”, tā stāsta darbu autore Edīte Ezeriņa.