2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Ēriks Akmenssirds / Erik Kivisüda

31. oktobrī plkst. 17.00
1.  novembrī plkst. 17.00

Filmas garums: 1h 46min
Filmas režisors: Ilmar Raag
Lomās: Herman Avandi, Florin Gussak, Renārs Kaupers, Juhan Ulfsak
Žanrs: Piedzīvojumu ģimenes fantāzijfilma
Izplatītājs: Baltic Content Media
Valsts: Igaunija, Latvija, Luksemburga, Somija, Ukraina, Lietuva
Vecuma ierobežojums: 7+

Filma dublēta latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Vienpadsmitgadīgais Ēriks ir pārliecināts, ka viņam ir akmens sirds – tāpēc neskumst ne par to, ka vecākiem priekš viņa nav laika, ne arī par to, ka viņam nav neviena drauga. Kad ģimene pārvācas uz villu, ko mantojumā atstājusi tante Brunhilda, izrādās, ka tur jau dzīvo cita ģimene – vienpadsmitgadīgā Marija un viņas tēvs. Kad Ērika vecāki tiem paziņo, ka nāksies izvākties, Marija ķeras pie sava slepenā plāna sameklēt pazudušo māti, kura pratīs palīdzēt. Bērni kopā dodas neticamā ceļojumā uz Starppasauli, kur iekuļas fantastiskos piedzīvojumos, sastop pirātus un Ēriks uzzina, cik grūti patiesībā ir dzīvot ar akmens sirdi.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Biļete pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete bērniem no 7 g.v. un pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja