2022. gada 22. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Fabians jeb gājiens pie suņiem / Fabian – Going to the Dogs

5. un 6. aprīlī pl. 18:00

Filmas garums: 2h 56min
Galvenajās lomās: Tom Schilling, Albrecht Schuch, Saskia Rosendahl
Filmas režisors: Dominik Graf
Žanrs: romantiska drāma
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma vācu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

Filmas anotācija:

Filmas galvenajā lomā ir romantisma varonis, Fabians (Toms Šilings), ierakstīts motoreļļā, naktslokālu lipīgajās grīdās un tabakas dūmos. Viņš savas dienas vada, rakstot reklāmas tekstus cigarešu firmai un nododoties laiski intelektuālai apcerei ar labāko draugu Stefanu
(Albrehts Šuhs), savukārt naktī dodas uz rēvijām, kurās tabu tikpat kā neeksistē. Kādā vakarā sastaptā topošā aktrise Kornēlija (Saksija Rozendāla) jaunajam vīrietim rada cerības par gaišu nākotni, taču valsts uzņemtais kurss ir skaidrs – lejup, “pie suņiem”.
Dominika Grāfa vēsturiskā kostīmdrāma, Ēriha Kestnera autobiogrāfiskā romāna ekranizējums gan stāsta, gan mākslinieciskā formāta ziņā tiecas atveidot trauksmainu posmu reālas valsts, cilvēka un sabiedrības vēsturē, mijot inscenējumus ar dokumentāliem kadriem.
Filma tika iekļauta 2021. gada Berlināles konkursa programmā, kā arī godalgota ar vairākām nacionālajām kinobalvām.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja