2023. gada 2. jūn.
A- A A+
Viegli lasīt

Fortūnas un fantāzijas rats / Wheel of Fortune and Fantasy

27. un 28. aprīlī pl. 18:00

Filmas garums: 2h 01min
Galvenajās lomās: Kotone Furukawa, Ayumu Nakajima, Hyunri
Filmas režisors: Ryûsuke Hamaguchi
Žanrs: Romantiska drāma
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma japāņu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

Filmas anotācija:

Trīs stāsti par mīlestību mūsdienu Japānā. Jauna modele taksometra brauciena laikā saprot, ka draudzenes simpātija, iepriekšēju attiecību ievainots vīrietis, ir viņai tuvu pazīstams. Kursabiedru nepieņemta psiholoģijas studente piekrīt lūgumam pavedināt sava mīļākā bijušo profesoru. Pasaulē, kuru izmainījis datorvīruss, kas publiskojis visu digitālās sarakstes, IT profesionāle pēc 20 gadu pārtraukuma meklē meiteni, kuru mīlējusi visu dzīvi.
Kā pastāstīt par mīlestību cēloņsakarībās, ja to ietekmē tik daudzi smalkāki spēki? 2022. gada “Oskara” balvas par labāko ārzemju filmu ieguvēja (“Drive My Car”) Rjusukes Hamaguči filma “Fortūnas un fantāzijas rats”, kas pagājušogad ieguva Berlīnes kinofestivālā žūrijas balvu, piedāvā mūsdienīgu mīlas sižetu izlasi – te satiekas modernās “uzlecošās saules zemes” portrets un savstarpējas tuvības moku pārlaicīgums.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja