2022. gada 22. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Foto un stāstu akcija “Smiltenes novadā sanāk kopā būt!” pagarināta līdz 31. maijam

Akcija norisinās sociālo mediju platformā Facebook, un tajā aicinātas piedalīties ģimenes, klases un darba kolektīvi.

Lai piedalītos akcijā:

  • tās dalībniekam sociālo mediju platformā Facebook jāpublicē foto un neliels stāsts par to, kā viņa ģimene, klase vai darba kolektīvs kopā aktīvi pavada brīvo laiku;
  • ierakstam jāpievieno tēmturis #SmiltenesNovadaSanak!;
  • ierakstā jāatzīmē Smiltenes novada pašvaldība.

Ievērībai! – lai piedalītos akcijā, ierakstam ir jābūt publiski redzamam.

Interesantākā foto un stāsta autors balvā saņems ko pavisam īpašu – Latvijas Futbola federācijas, kas ir Smiltenes novada pašvaldības sadarbības partneris, dāvinātu futbola bumbu. Šī unikālā bumba lieliski noderēs tuvojošajā vasaras sezonā, lai satiktos, aktīvi un jēgpilni pavadītu brīvo laiku un baudītu kopā būšanas prieku. Balvas izloze notiks 31. maijā.

Smiltenes novads ir īpašs ar savu skaisto un sakopto vidi, kur infrastruktūras pieejamība iet roku rokā ar dabu. Tas rada piemērotus apstākļus aktīvam, veselīgam un harmoniskam dzīvesveidam. Mēs vēlamies kļūt par vēl labāku vietu ģimenēm un citām kopienām, veicinot aktīvu un jēgpilnu brīvā laika pavadīšanu, izmantojot mūsu novada sniegtās priekšrocības.

Madara Mūrniece

zīmolvedības un mārketinga speciāliste