2022. gada 5. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

“Gada labākā būve Latvijā 2020″ vērtēšanas žūrijas vizīte

 

Smiltenē 20. jūlijā ieradās konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2020″  žūrija, vērtēt divus Smiltenes novada pašvaldības izbūvētos objektus.  Nominācijā “Publiskā jaunbūve. Ražošanas ēkas jaunbūve, pārbūve un atjaunošana” pieteikto ražošanas ēku Valkas ielā 5, Smiltenē. Un rekonstruēto Smiltenes Veco parku, kurš pieteikts nominācijā “Ainava”.

Vērtētāji rūpīgi izjautāja par abu projektu norisi un tehniskajiem risinājumiem, un novērtēja Smiltenes šarmu un nākotnes iespējas.  Žūrija tikko bija ieradusies no Gaujienas muižas un izteica prieku, ka Smiltenes novads kļuvis plašāks, skaistām ēkām un dabas objektiem bagātāks,  un ar lielu izaugsmes potenciālu. Priecājamies par komisijas  labajiem  vārdiem un gaidīsim konkursa rezultātus.

Informāciju sagatavoja 

Aija Kramiņa

Smiltenes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste