2023. gada 26. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Gaidot Dalī / Esperando a Dalí

16. septembrī plkst. 18.00
21. septembrī plkst. 19.00

Filmas garums: 1h 54min
Filmas režisors: David Pujol
Lomās: José Garcia, Ivan Massagué, Clara Ponsot, Nicolas Cazalé
Žanrs: Drāma, komēdija
Izplatītājs: Latvian Theatrical Distribution
Valsts: Spānija
Vecuma ierobežojums: 16+

Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Divi brāļi uzsāk darbu nelielā restorānā, kurš atrodas netālu no paša Salvadora Dalī rezidences. Drīz vien viņus abus pārņem radošuma, brīvības un mīlestības gars, bet slava par viņu kulinārijas šedevriem aplido visu Eiropu. Taču Dalī tā arī vēl ne reizes nav izrādījis godu ar savu ierašanos. Ko brāļiem vēl tādu izdomāt, lai kaimiņos dzīvojošais elks pievērstu viņiem uzmanību?

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.

Informējam, ka sākot ar 2023.gada 1.maiju mainās Smiltenes kultūras centra kinozāles ieejas biļešu cenas. Izmaiņas tiek veiktas pamatojoties uz 2023.gada 29.marta Smiltenes novada pašvaldības domes lēmumu Nr. 122 (protokols Nr. 5, 35.§).

Biļete pensionāriem EUR 3,00 ar PVN; 
Biļete pieaugušajiem EUR 5,00 ar PVN.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja