2022. gada 5. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Gājēju satiksmes ierobežojumi Smiltenes vasaras koncertsezonas noslēguma pasākuma laikā

No šā gada 3. septembra plkst. 16.00 līdz 4. septembra plkst. 02.00 Smiltenes Vecā parka Jaunajā estrādē norisināsies Smiltenes vasaras koncertsezonas noslēguma koncerts un balle. Biļešu kontroles nolūkos šo norišu laikā tiks norobežota Jaunās estrādes piegulošā teritorija (skat. pievienoto shēmu) un parka apmeklētāju kustība šajā zonā tiks ierobežota. Vecā parka apmeklētāji tiek aicināti kustībai izmantot paralēli parka gājēju ietvei izbūvēto pastaigu taku parka nogāzē (takas ieeja Vecā parka sākumā – skat. pievienoto shēmu).

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem un vecākiem ar bērnu ratiņiem tiks nodrošināta iespēja šķērsot estrādes teritoriju pa īpaši marķētu maršrutu (skat. pievienoto shēmu). Satiksmes ierobežojumi attiecas arī uz velosipēdu, elektroskūteru un citu transportlīdzekļu lietotājiem.