2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Gatavos rozes no kļavu lapām

Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa piedāvā krāsainās kļavu lapas izmantot radoši un pagatavot nevīstošas rozes, tāpēc 4.oktobrī plkst. 15:00 aicina uz radošo darbnīcu “Rudens rozes”. Vēlams līdzi ņemt svaigas, nekaltētas, krāsainas kļavu lapas, taču būs pieejamas arī lapas uz vietas bibliotēkā.
Rudens radošā darbnīca notiks sadarbībā ar bērnu brīvā laika centru “Ligzdiņa”.

 

Sanita Lārmane,
Smiltenes novada bibliotēkas
Bērnu apkalpošanas nodaļas
Vecākā bibliotekāre

*Pasākuma organizators ir Smiltenes novada bibliotēka. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.