2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Gaujienā uzstāsies ansamblis “Ziņģes Brāļi”

Gaujienas muižas parkā 20. augustā plkst. 15.00

Ansamblis “Ziņģes Brāļi” no Bauskas spēlē dažādos priecīgos pasākumos kāzās, jubilejās, kristībās, stādīšanas un pļaujas svētkos, kā arī sievasmātes bērēs. Grupa dibināta astoņpadsmitā gadā un ar pirmo uzstāšanos ir spējusi līdz asarām aizkustināt klausītāju sirdis izpildot dziesmas dzimtajā novadā, gan nedaudz aiz tā. Spēlējam 20.gs. sākuma populāras dziesmas no Brāļiem Laiviniekiem, Alfrēda Vintera u.c. Kādu dziesmiņu esam arī paši sacerējuši un nebaidāmies to izpildīt pat vairākas reizes, ja prasa. Piedāvājam koncertprogrammu pusotras stundas garumā ar jautru atgadījumu iestarpinājumiem. Grupa sastāv no četriem locekļiem – akordeonista, trombofonista, kas amatu apvienošanas kārtība uz pusslodzi ir arī ģitārists, ukulel-basista un bungu dauzītājs.