2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Gaujienas cālis -2022

Gaujienas  cālis -2022

Lieldienās Gaujienas tautas namā salidoja mazie dziedātāji uz mazo vokālistu konkursu “Gaujienas cālis-2022”.               

Skanot jautrai mūzikai, tautas nama zālē iecilpoja Lieldienu Zaķis, metot cilpu cilpas, satika konkursa dalībniekus un iepazīstināja visus klātesošos līdzjutējus: mammas, tētus, omes, māsas, brāļus. Tā tik bija sapazīšanās- daudz ko uzzināja par katru dziedātāju: ko patīk darīt, kas garšo un par ko grib kļūt. Un kad Lieldienu Zaķis bija iepazīstinājis ar visiem septiņiem dalībniekiem un arī ar nelielo žūriju, konkurss varēja sākties. Kā pirmais uzstājās Anrijs Prančs, kurš izpildīja R. Paula dziesmu ‘Putniņš uz zara”- izpelnoties RITMISKĀKĀ  Cāļa titulu.   Sāra Skuja dziedāja R.Paula dziesmu “Zebra”-jautri un raibi kā pati Zebra izskanēja dziesma, tā iegūstot titulu –JAUTRĀKAIS Cālis. Eleganti, kā jau zēnam pieklājas – Martins Rudzītis-nodziedāja dziesmu “Nejauša sastapšanās”- iegūstot titulu – ELEGANTĀKAIS Cālis.  Sirsnīgi izskanēja dziesmiņa “Es mīlu māmiņu”. Alises Ronimois izpildījumā, saņemot titulu – MĪLĪGĀKAIS Cālis. Labi un kustīgi dziedāja Elza Staņa dziesmu “Skudriņas”- izpelnoties KUSTĪGĀKAIS Cālis titulu. Četrgadīgā Rūta Bormane iepriecināja ar “”Maza pavasara dziesmiņa”, saņemot titulu- SMAIDĪGĀKAIS Cālis. Šo Konkursu noslēdza pati jaunākā dalībniece Eila Pranša (3 gadi) ar dziesmiņu “Maza , maza meitenīte”-iegūstot titulu – SKANĪGĀKAIS Cālis. Kamēr labvēlīgā žūrija- Māra Lazdiņa (bijusī ilggadējā bērnudārza vadītāja) un Andrejs Puļļa ( bijušais skolotājs), izvērtēja mazo dziedātāju sniegumus, Lieldienu Zaķis jautrojās ar mazajiem rotaļās. Tautas nama vadītāja Laima Poševa lielu paldies teica bērnu vecākiem, gan arī mūzikas skolotājai Agijai Lūsei, kura bērnus sagatavoja konkursam. Īpašu pateicību saņēma Lieldienu Zaķis ( Aigita Guoģe-Lapiņa).   Jaukas dāvanas un diplomu saņēma katrs mazais dziedātājs, bet vecākiem- jauks atraitnīšu podiņš.  Ar jautru noslēguma dziesmu izskanēja šī jaukā, pavasarīgā, saulainā pēcpusdiena.

Visu vēroja un pierakstīja – Andrejs Puļļa, Gaujienā.