2024. gada 21. febr.
A- A A+
Viegli lasīt

Gaujienas pagasta “Robežnieki” katlu mājas teritorijā apstiprināts jauns siltumapgādes tarifs

Smiltenes novada pašvaldības domes 2023. gada 23. novembra sēdē apstiprinātas izmaiņas Gaujienas pagasta “Robežnieki” katlu mājas teritorijā. Līdz ar jauno tarifu paredzēts apkures cenas samazinājums.

Tarifa izmaiņas veiktas saistībā ar esošajām energoresursu cenām un uzskaites ierīkošanu apkures sistēmā. Līdz šim cenas aprēķins bija aptuvens, tāpēc katlu mājā  un saņemošajās ēkās tika uzstādīti skaitītāji. Tie ļāva uzkrāt precīzākus patēriņa datus un līdz ar to veikt arī korektu tarifa pārrēķinu, kur energoresursu patēriņš tiek attiecināts pret saražoto un patērēto siltumu.

Apkures cena Gaujienas pagasta teritorijā no centrālās katlu mājas “Robežnieki” turpmāk būs:

  • Fiziskai personai 120,59 eiro par 1 MWh (summa ar PVN). (Iepriekšējais tarifs – 137,48 eiro par 1MWh).
  • Juridiskai personai 130,28 eiro par 1 MWh (summa ar PVN).(Iepriekšējais tarifs – 148,53 eiro par 1MWh).

Tarifs stāsies spēkā no 2023. gada 1. decembra un būs aktuāls visu 2023./2024. gada apkures sezonu.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste