2022. gada 8. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Gaujienas taku skrējiens 2022

Gaujienas taku skrējiens 2022

Sākot ar 7. jūliju, ceturtdienu vakaros, Gaujienā notiks taku skriešanas seriāls, lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu un kustību prieku iedzīvotāju vidū. Skrējienam kopā 5 posmi. Lai kopvērtējumā iegūtu vērtējumu, jāpiedalās vismaz 3 posmos. Katru reizi skrējiens sāksies ar kopējo startu. Pusstundas laikā katrs atbilstoši savām spējām veic tik apļus, cik var noskriet šajā laikā. Apļa garums 1 km. Vairāk par skrējienu nolikumā Šeit

Skrējienā aicinām iesaistīties ikvienu – gan Gaujienas pagasta, gan Smiltenes novada, kā arī apkārtējo novadu – iedzīvotāju.

Piecas nedēļas pēc kārtas, ceturtdienu vakaros plkst. 18:30 Gaujienā muzeja “Anniņas” apkārtnē un Gaujas dabas takā, tiekamies skrējienā!

 

Informāciju sagatavoja:
Raivis Kalniņš
Gaujienas pagasta sporta organizators