2022. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

“Ģimenei draudzīga pašvaldība 2022” reģionālais forums Smiltenē

2022.gada 20. jūlijā, Smiltenē norisinājās Sabiedrības integrācijas fonda rīkots reģionālais forums, kura ietvaros pašvaldībām bija iespēja dalīties pieredzē un diskutēt par to, kā veidot ģimenēm draudzīgu vidi.

Mūsdienu mainīgajā dzīves ritmā pašvaldību vidū nemitīgi tiek meklētas iespējas, kā uzlabot sabiedrības labklājības līmeni, tiek organizēti atbalsta mehānismi dažādām iedzīvotāju grupām un meklēti risinājumi dzīves vides uzlabošanai un attīstīšanai. Diskusijas dalībnieki, tostarp, Sabiedrības integrācijas fonds, dalījās pieredzē par līdzšinējiem atbalsta mehānismiem, par esošajiem izaicinājumiem un iespējamiem risinājumiem dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Paldies Pilsoniskās sabiedrības atbalsta departamenta direktoram Reinim Lasmanim, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniekam attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos Ričardam Gailumam, Cēsu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniekam Atim Egliņam – Eglītim un Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Andim Caunītim, par dalīšanos savā pieredzē un diskusiju, kas izcēla būtiskus izglītības jomas un dzīves kvalitātes jautājumus pašvaldībās.

Īpašu vērtību foruma programmai piešķīra Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītāja Nila Saksa Konstantinova vieslekcija, kas ļāva paraudzīties uz pašvaldībām piemītošo un līdz šim neizmantoto potenciālu jaunatnes atbalsta veidošanai un motivētas dzīves vides organizēšanai.

Esam patiesi priecīgi, ka varam dalīties savā pieredzē un lepojamies, ka Smiltenes novads turpina būt ģimenēm draudzīga pašvaldība.

Linda Beitika, 

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja