2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Ģimenes, piedzīvojumu animācijas filma “Dreambuilders”

Šo piektdien (15.04.) un sestdien (16.04.), plkst. 13.00 gaidāmi seansi ukraiņu valodā, piedzīvojumu animācijas filmai “Dreambuilders”. Uz Smiltenes kultūras centra kino zāli, Gaujas ielā 1, aicināti, visi Ukrainas valsts piederīgie. 

Dreambuilders, 2020
Atbalstītājs:   

Filmas garums: 1h 21min
Žanrs: ģimenes, piedzīvojumu, fantastikas animācijas filma
Režisors: Kim Hagen Jensen(DK)

Animācijas filmas sinopse:
Minnas rāmā un vienkāršā dzīve sagriežas kājām gaisā, kad viņa iegūst… it kā māsu. Vispirms Minna ļoti priecājas, tomēr drīz vien izrādās, ka Dženija nepavisam nav tāda māsa, par kādu meitene ir sapņojusi un kādu gribējusi.

Kādu nakti notiek kaut kas brīnumains: Minna nokļūst kādā slepenā vietā, kur tiek radīti… sapņi! Turklāt, uzzinot, ka iespējams ne tikai radīt konkrētu sapni konkrētam cilvēkam, bet arī sapņos likt cilvēkam mainīties, Minnai prātā iešaujas doma izmantot šo iespēju attiecībā uz Dženiju. Tomēr iejaukšanās citu sapņos nepaliek bez sekām un, Minnai pārlieku aizraujoties ar sapņu pārveidi, Dženija vairs nespēj pamosties. Tāpēc meitenei vēlreiz jādodas uz sapņu pasauli, lai sastaptos ar sevis izveidotajiem sapņiem un glābtu Dženiju un viņas jauno ģimeni.

UA: Мінні 12 років і вона живе удвох із татом. Спокійне життя дівчинки безслідно зникає коли до їхнього будинку заселяються нова татова дружина зі своєю дочкою Дженні. Хоч вони й однолітки, та зовсім не розуміють одна одну. У той час як Мінні тішиться з пухнастим хом’яком, Дженні робить чергове селфі для соцмереж, де в неї тисяча фоловерів. І якби ж лише мовчки фотографувалася! Новоявлена сестра хоче позбутися гризуна. Мінні засинає і потрапляє до місця, де народжуються сни усіх людей. Зазвичай екскурсії цими краями суворо заборонені, але дівчинці щастить і вона бачить як саме сни потрапляють до людей. Їй спадає на думку створити сон, побачивши який Дженні передумає і не стане чинити зло її улюбленому хом’яку.

Мультфільм «Фабрика снів» зроблено аніматорами із Данії. На відміну від традиційного для юних глядачів сюжету, де милі герої рятують світ від зловісного лиходія, тут напруження сюжету тримається на ситуаціях, з якими діти у житті стикаються мало не щодня.