2023. gada 23. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Ģimenes piedzīvojumu animācijas filma SPACE JAM: JAUNA LEĢENDA

Filmas seanss norisināsies 29. aprīlī, plkst. 13.00.

Atbalstītājs:
Filmas garums: 2h 0min
Žanrs: ģimenes piedzīvojumu, komēdija, animācijas filma
Režisors: Malcolm D. Lee
Lomās: LeBron JamesDon CheadleCedric JoeSonequa Martin-GreenKhris Davis

Filmas apraksts:
Glābjot dēlu, slavenais NBA basketbola čempions Lebrons Džeimss nokļūst multeņu pasaulē. Lai viņi sveiki un veseli varētu atgriezties mājās, Lebronam jāpalīdz Blīkšķu Banijam, Pīlem Dafijam un citiem Tūņiem basketbola spēlē pret Glūņu komandu – slavenu spēlētāju digitālajām un ar mākslīgo intelektu uzlabotajām kopijām.

Космічний джем: Нові легенди
Тривалість:
2год. 0хв.

Жанр: фантастика, пригоди, сімейний

Режисер: Малкольм Д. Лі

Актори: Дон Чідл, Сонекуа Мартін-Грін, Кассандра Старр, Леброн Джеймс, Мартін Клебба

Про фільм:
Пориньте у світ пригод разом із чемпіоном NBA Леброном Джеймсом і улюбленим героєм багатьох поколінь дітей Багз Банні. Через витівки штучного інтелекту герої опиняються на стику світів і Леброну належить прикласти максимум зусиль, щоб повернутися до дому. Для цього йому належить вийти на баскетбольний майданчик разом з Багзом, Лолою Банні та іншою бандою хуліганів Луні Тун, щоб змагатися з цифровою командою чемпіонів.