2022. gada 9. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Ģitārista Edgara Rubeņa koncerts

Nīderlandē dzīvojošais latviešu ģitārists Edgars Rubenis viesosies Smiltenē 24. jūlijā, lai Vecā parka Jaunajā estrādē sniegtu akustiskās ģitāras koncertu.
Savā līdzšinējā darbībā Edgars Rubenis ir spēlējis ģitāru grupās Driving South un Mona de Bo, kā arī komponējis mūziku elektroniskā minimālisma un “jaunās” akademiskās mūzikas laukā.
Atgriezies pie aktīvas ģitārspēles, šī gada iesākumā Rubenis pieteica topošu izdevumu Pains And Boogies – trīs ierakstu sēriju ar jaundarbiem solo akustiskajai ģitārai, kuros viņš nekautrīgi iesaistās dialogā ar agrīnajām blūza un rektaima tradīcijām. Pārsteidzot klausītājus ar mūsdienām neraksturīgo trokšņaini vecmodīgo skanējumu, pirmais šīs sērijas ieraksts Slow Lightning tika publicēts februārī. Mūzikas žurnālists Uldis Rudaks uzreiz pēc ieraksta noklausīšanās iekļāva to savā Latviešu mūzikas nozīmīgāko albumu apkopojumā Zibens pa Dibenu.
 
Ieeja: Ziedojums