2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Godināsim Smiltenes novada pašvaldības augstāko apbalvojumu saņēmējus!

Šajos valsts svētkos, 2023. gada 18. novembrī, pulksten 15.00 Smiltenes Kultūras centra lielajā zālē pēc divu gada pārtraukuma norisināsies svinīgs sarīkojums, kurā pasniegs Smiltenes novada pašvaldības augstākos apbalvojumus “Gada cilvēks”, “Gada balva”, “Goda raksts” un “Pateicība”. Aicinām novadniekus ar savu klātbūtni godināt laureātus, kā arī baudīt Elzas Rozentāles kvinteta patriotisku noskaņu koncertu.

Latviju visupirms veido cilvēki – kā mēs pavadām savas ikdienas gaitas, kā veicam sev uzticētos pienākumus, ar kādu pārliecību dzīvojam, ko mācām bērniem, kā padodam labdienu… Un mūsu vidū ir daudz tādu cilvēku, kuri dara vairāk, labāk, skaistāk, nekā to prasa pienākums, tādējādi uzlabojot līdzcilvēku ikdienu, veidojot stipru saimi, stipru novadu, stipru Latviju.

Smiltenes novadā patriotu mēnesis tradicionāli ir laiks, kad sumina ļaudis par īpašiem sasniegumiem un ieguldījumu novada attīstībā un iedzīvotāju labklājības veicināšanā. Šogad Smiltenes novada pašvaldība pasniegs 24 apbalvojumus. Aicinām ikvienu novadnieku kopīgi svinēt svētkus un sveikt apbalvojumu laureātus.

Svētku noskaņu mūzikā uzburs Latvijā iemīļotās dziedātājas Elzas Rozentāles kvintets:

Elza Rozentāle – balss,

Toms Mikāls – klavieres,

Jānis Ruņģis – akustiskā ģitāra,

Svens Vilsons – akustiskā ģitāra,

Jurijs Natsvlišvili (Yuriy Natsvlishili, Ukraina) – kontrabass,

Pauls Ķierpe  – bungas.

Koncerta programmā skanēs tautasdziesmu aranžijas un latviešu mūziķu un komponistu – Ulda Stabulnieka, Haralda Sīmaņa, Ainara Mielava, Zigmara Liepiņa, Imanta Kalniņa un citu –  patriotiskās melodijas. “Esam mūziķi, kas ar lepnumu atkal un atkal nes šīs tik pazīstamās notis līdz klausītājam,” teic mākslinieki, aicinot dziedāt savā valodā un kopīgi celt mūsu tautas pašapziņu.

Lai rezervētu sēdvietu, iepriekš jāizņem bezmaksas ielūgums. Tie pieejami Smiltenes Kultūras centra kasē un www.bezrindas.lv. Apbalvojumu saņēmējiem vietas nav jārezervē.

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste