2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

“GraBulis” MUZIKĀLI DZEJISKS VAKARS

6.aprīlis, plkst.18.00
Raunas Kultūras centrs
Dīķa iela 6
“GraBulis” MUZIKĀLI DZEJISKS VAKARS
Slaidi intensīvi brīvajā vilnī sērfojošam, mazliet intelektuāli nevienmērīgajam, bet pulsējoši maigi tempermentīgajam klausītājam – duets “GraBulis” (Gints Grāvelis un Andris Bulis)
Koncertprogrammā skanēs gan ļoti dzirdētas, gan arī stipri nedzirdētas dziesmas Ginta Grāveļa un Andra Buļa izpildījumā. Daudz kopā dziedama, daudz no jauna atklājama, daudz līdzi šūpojama… Īsumā – kopējas kāju piesišanas piepildīta programma.
Andris Bulis par programmu saka tā:
“Mēs esam 2 lieliski aktieri – Gints- lielisks, es- otrs. Šī ir mazlietiņ mīlīga, sirsnīga, feina, izklaidējoša, gaudulīga, līdzi jādzied, romantiska, “kas to zin` kā beigsies”, improvizēta programma. Gints – dzied… Es – traucēju!”
Biļetes iegādājamas iepriekšpārdošanā- Euro 10,00 https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/137820
Koncerta norises vietā – Euro 12,00