2024. gada 29. marts

Grundzāles bibliotēkā varēs saņemt plašāku pakalpojumu klāstu

1.februārī Grundzāles bibliotēkā tiks atvērts Grundzāles pagasta Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC), dodot iespēju arvien lielākai iedzīvotāju daļai saņemt ikdienā pieprasītākos pakalpojumus tuvāk savai dzīves vietai.

Lai nodrošinātu pakalpojumu pieejamību, tiek mainīts bibliotēkas darba laiks.

No 2023.gada 1.februāra bibliotēka būs atvērta
– pirmdienās no plkst. 8.00 – 18.00,
– otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst. 8.00 – 17.00,
– piektdienās no plkst.  8.00 – 16.00.
Katru dienu pusdienu pārtraukums no plkst. 12.00 – 13.00.

Šajā laikā bibliotēkas vadītāja veiks gan pagasta pārvaldes lietveža amata pienākumus, gan varēs saņemt bibliotekāros un VPVKAC pakalpojumus. Par bibliotēkas pakalpojumiem lasiet vairāk šeit, bet pat VPVKAC pakalpojumiem vairāk šeit.

Pašvaldībai izveidojot VPVKAC pagastu bibliotēkās, tiek paplašināti bibliotekāra amata pienākumi ar tā saukto digitālā aģenta funkciju – palīdzēt iedzīvotājam elektronisko pakalpojumu pieteikšanā, digitālo rīku lietošanā un izglītot iedzīvotāju grupas digitālajās prasmēs. Taču bibliotēkas aizvien saglabā pamatuzdevumu – veicināt kopienas attīstību  un nodrošināt piekļuvi krājumā esošai informācijai, kā arī veicināt kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu.

Informāciju sagatavoja:
Inta Mežule,