2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Grundzāles veikals top! pārcēlies uz jauno ēku

2024. gada 1. martā Grundzālē notika veikala top! jaunās ēkas atklāšana Avotu ielā 15. Līdz šim vienīgais veikals Grundzālē bija mini top!, tāpēc jaunā veikala atvēršana grundzāliešiem bija ilgi gaidīts un vietējās kopienas plaši apmeklēts notikums. Grundzāles pagasta pārvalde bija sagatavojusi muzikālu sveicienu, kuram pievienojās gan top! darbinieki un vadība, gan sanākušie iedzīvotāji.

Smiltenes novada pašvaldības vārdā SIA “Firma Madara 89” vadību sveica domes priekšsēdētāja vietniece Astrīda Harju, novēlot: “Lai sanāk sasniegt izvirzītos mērķus un neapstāties pie paveiktā! Lai sanāk apmierināt ikkatra klienta vēlmes, nodrošinot plašu un kvalitatīvu preču sortimentu! Lai sanāk klientiem vienmēr pilnas iepirkumu somas!”

Jaunais veikals ir plašāks un ērtāks gan pircējiem, gan tā darbiniekiem, celtniecības gaitā ir uzlabota vides pieejamība un infrastruktūra Grundzāles pagastā.

Kā informēja top! valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte, objektā veiktas investīcijas 1,5 miljonu eiro apmērā, kā arī, līdz ar jaunā veikala atvēršanu tiek nodrošinātas 11 darba vietas. Pie veikala izveidotas 27 auto stāvvietas, tai skaitā 1 stāvvieta cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un 1 ģimenes stāvvieta, kā arī uzstādīti statīvi velosipēdu drošai pieslēgšanai. Atbalstot vietējo uzņēmējdarbību, projekta būvnieki ir vietējais uzņēmums no Valmieras, un vizuālos materiālus nodrošina vietējais uzņēmums no Smiltenes.

Artūrs Cukurs
Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas speciālists