2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Grupas “Jumis” koncerts “ [pirm]Sākums” un balle ar grupu “Putukvass”

11. novembrī plkst. 17.00 Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltīts grupas “JUMIS” koncerts “ [pirm]SĀKUMS”

STĀSTS par mums pašiem. Mūsu vārdi un dziesmas ”Šis ir mūsu STĀSTS. STĀSTS, kuru mēs gribam izstāstīt arī Tev. STĀSTS skaņās, vārdos, noskaņās. STĀSTS mūzikā. Šis ir stāsts par mums pašiem. Mani, Tevi… Draugiem, radiem… Par mums visiem – no Latvijas.

Savā mūzikā mēs izstaigājam mūsu priekus, mūsu bēdas, mūsu svētkus, mūsu goda dienas. Izstaigājam mūsu dziesmas, mūsu skaņas, mūsu klusumu. Šis ir stāsts par to, ko mēs pazīstam līdz kaulam… Par to, ko sajūtam dziļi dvēselē. Par to, ko izdziedam, kad mums skumji, Kad priecīgi…Kad gribas kliegt un kad gribas klusēt.. Mūsu dziesmas ir par to, kādi mēs esam. Un tāpēc mūsu STĀSTS ir tik svarīgs… Stāts par mums, latviešiem, lielajā Visumā, lielajā Pasaulē.

Muzikālo apvienību JUMIS veido trīs mūziķi- Lauma Matule (kokle, stabules) , Uģis Roze (vokāls) un Einārs Jaunbrālis(akordeons, elektronika) kuru sastapšanās pamatā ir atšķirīgais, kas savienojies “JUMĪ” jaunā, laikmetīgā skanējumā!

Skvērā pie Apes tautas nama veidosim lāpu aleju un aicinām ar svecītēm izveidot Latvijas valsts kontūru.

11. novembrī no plkst. 22.30 – 3.00 Svētku balle ar grupu “Putukvass”

Ieeja 5.00 EUR

Galdiņu rezervācija pa tālr. 27823322 līdz 9.novembrim