2022. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Gulivera atgriešanās / Gulliver returns

18. septembrī plkst. 16.00
19. septembrī plkst. 18.00

Filmas garums: 1h 30min
Filmas režisors:  Ilya Maksimov
Žanrs: Piedzīvojumu animācijas, ģimenes filma
Vecuma ierobežojums: U

Animācijas filma dublēta latviešu valodā.

Filmas anotācija:

Pasaules apceļotājs un piedzīvojumu meklētājs Gulivers saņem vēstuli ar lūgumu atgriezties Liliputijā – pilsētā, kuru viņš izglābis no naidīgās kaimiņzemes flotes. Ierodoties viņš sastopas ar sašutumu, paniku un bezcerību, jo Liliputijas karalis tautai vēstījis, ka atgriezīsies milzis Gulivers, bet tā vietā liliputi sastop pavisam parastu vīru. Karalis ir vīlies un pavēl Guliveru sodīt ar nāvi. Tikmēr pie pilsētas vārtiem ieradusies neuzvaramā kaimiņu armāda.

Biļetes iegādājamas www.bezrindas.lv un Smiltenes KC kasē.
 
Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete.
*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja