2022. gada 27. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Gulivers atgriežas 2021 / Гуллівер повертається, 2021

2. oktobrī plkst. 16.00 Seanss ukraiņu valodā – IEEJA BEZ MAKSAS

Gulivers atgriežas, 2021
Atbalstītājs:
Filmas garums: 1h 30min
Žanrs: ģimenes piedzīvojumu, animācijas filma
Režisors: Ilya Maksimov

Filmas apraksts:
Pasaules apceļotājs un piedzīvojumu meklētājs Gulivers saņem vēstuli ar lūgumu atgriezties Liliputijā – pilsētā, kuru viņš izglābis no naidīgās kaimiņzemes flotes. Ierodoties viņš sastopas ar sašutumu, paniku un bezcerību, jo Liliputijas karalis tautai vēstījis, ka atgriezīsies milzis Gulivers, bet tā vietā liliputi sastop pavisam parastu vīru. Karalis ir vīlies un pavēl Guliveru sodīt ar nāvi. Tikmēr pie pilsētas vārtiem ieradusies neuzvaramā kaimiņu armāda.

Гуллівер повертається, 2021
Тривалість: 90 хв.
Жанр: пригоди
Режисер: Ілля Максімов

Синопсис:
Мандрівника Гуллівера запрошують повернутися до Ліліпутії, яку він раніше врятував від ворожого флоту сусіднього Блефуску, щоб вкотре захистити тамтешніх мешканців. Після приїзду він відчуває лише обурення, паніку та безнадійний натовп, адже всі жителі Ліліпутії очікували повернення легендарного велетня, натомість вони виявляють звичайну людину. Розчарований, король наказує стратити Гуллівера. Тим часом непереможна армада Блефуску вже готова до підступного реваншу.

Informāciju sagatavoja:

Līga Gabrāne