2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Iedvesmas pēcpusdiena uzņēmējiem iepriecinās ar ievērojamiem viesiem. Pieteikšanās līdz 26. oktobrim!

Šī gada 27. oktobrī Smiltenes novada pašvaldība ielūdz novada uzņēmējus uz “Iedvesmas pēcpusdienu”. Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt vairāk ne tikai par atbalstu uzņēmējdarbībai, pašvaldības paveikto un nākotnes plāniem, bet arī varēs smelties iedvesmu no dažādu nozaru uzņēmēju un profesionāļu pieredzes stāstiem, kas veltīti vadmotīvam “Pielāgošanās pārmaiņām”.

“Iedvesmas pēcpusdiena Smiltenes novada uzņēmējiem” norisināsies jau otro gadu, pulcējot novada komersantus vērtīgai domu apmaiņai un zināšanu ieguvei. Pasākumā uzņēmēji uzzinās vairāk par pašvaldības paveikto un atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbības vides attīstībai, kā arī varēs iedvesmoties no pieredzējušiem, zināšanām bagātiem jomu speciālistiem, komersantiem no Smiltenes novada un visas Latvijas.

Pieteikties dalībai var, aizpildot anketu līdz 2023. gada 26. oktobrim. Pieteikties var vai nu tikai viesmīlības rīta cēlienam, tikai iedvesmas pēcpusdienas daļai vai arī abām. Saite: https://ej.uz/iedvesmojies23 

Šogad apmeklētājus priecēs īpaši koša programma. Sadarbībā ar LIAA Valmieras biznesa inkubatoru, pasākumu bagātinās atsevišķs, viesmīlības tēmai veltīts panelis, kas norisināsies no plkst. 11.00-13.00. To vadīs Latvijas Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis. Viesmīlības un ēdināšanas uzņēmēji šeit varēs uzzināt par nozares aktualitātēm – kā strādāt ar mūsdienu prasīgo klientu, kā ar stāsta veidošanu radīt papildu pievienoto vērtību uzņēmumam, kā izvairīties no tipiskākajām kļūdām viesmīlībā. Turpinājumā sekos neformālas sarunas un novada uzņēmēju ražojumu izstādes aplūkošana pirms Iedvesmas daļas sākuma.

Pēc nelielās pauzes gaidāma saturīga un vērtīga Iedvesmas pēcpusdiena uzņēmējiem – būs iespējams uzzināt vairāk par pašvaldības, kā arī institūciju ALTUM un LIAA sniegtajiem atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai, par ko pastāstīs Juris Čeičs, Valmieras biznesa inkubatora vadītājs, un Olita Untāla, ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja . Par biznesa aktualitātēm vēstīs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Turpinājumā – uzņēmēju un dažādu jomu profesionāļu, t.sk. Latvijas Restorānu biedrības prezidenta Jāņa Jenža,  Zandas Šadres, veikalu tīkla “Rimi”korporatīvās atbildības un komunikācijas direktores un Ulda Deisona, “Stora Enso Latvija” valdes priekšsēdētāja, zināšanu un pieredzes stāsti. Tāpat būs iespējams iegūt informāciju par dažādiem ilgtspējas jautājumiem no organizācijas Zero Waste Latvija pārstāves Elīnas Kolātes. Īpašais pasākuma viesis – māksliniece Elita Patmalniece, kura radīs īpašu, šim notikumam veltītu mākslas darbu.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Atgādinām, ka pasākuma laikā būs iespēja klātienē aplūkot Smiltenes novada uzņēmumu radītos/ražotos produktus izstādes sadaļā. Uzņēmumi, kuriem nebūs iespējas savu produkta piemēru atnest klātienē, var iesūtīt informāciju digitālās vizītkartes izveidei. Tās tiks veidotas arī pakalpojumu sniedzējiem. Vizītkartes būs aplūkojamas visa sarīkojuma laikā.

Informācijas par produkta pieteikšanu izstādei:

• Produkta piemēru izvietošana izstādē jāpiesaka iepriekš, līdz 2023. gada 26. oktobrim (ieskaitot), zvanot pa tālruni: 26402963 (Jana).
• Digitālās vizītkartes izveidošanai jāaizpilda anketa ŠEIT un jāiesniedz vismaz 2 fotoattēli, kas raksturo uzņēmumu vai tā produktus. E-pasts bilžu iesniegšanai: [email protected].

Pasākuma norises vieta arī šogad būs Smiltenes vidusskola, Dakteru ielā 27. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens – sākot no ilggadējiem komersantiem līdz jaunajiem uzņēmējiem un arī tiem, kam interesē aplūkotais tēmu loks.

Šis pasākums, virzoties uz vides saudzēšanu, tiks rīkots, ņemot vērā ilgtpējīgu pasākumu rīkošanas vadlīnijas, kuras izstrādājusi organizācija Zero Waste Latvija.

 

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības 

Komunikācijas speciāliste