Iedzīvotāji aicināti izteikt priekšlikumus par tiesību akta projektu

Iedzīvotāji aicināti līdz 2023. gada 20. decembrim izteikt priekšlikumus grozījumiem par Smiltenes novada pašvaldības domes 2022. gada 30. marta saistošajiem noteikumiem Nr.13/22 “Par Smiltenes novada pašvaldības līdzfinansējumu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai”.

Priekšlikumus var izteikt no šodienas, 2023. gada 5. decembra līdz šī gada 20. decembrim. Lūdzam tos iesūtīt uz Smiltenes novada pašvaldības elektroniskā pasta adresi [email protected].

Tiesību akta projektu var aplūkot un ar to iepazīties Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē, sadaļā “Pašvaldība”/”Tiesību aktu projekti”.

Šajā tīmekļvietnes sadaļā atrodami visi Smiltenes novada pašvaldībai saistošie tiesību aktu projekti un priekšlikumu izteikšanas termiņi.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības