2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par diviem saistošo noteikumu projektiem

No 2024. gada 3. līdz 17. aprīlim iedzīvotāji ir aicināti iepazīties un izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu “Kārtība, kādā Smiltenes novada pašvaldība sniedz palīdzību dzīvojamo telpu jautājumu risināšanā” un “Par teritorijas kopšanu, būvju uzturēšanu un pašvaldības apstādījumu aizsardzību Smiltenes novadā”.

Pamatojoties uz Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu (3), kas nosaka, ka saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām, aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektiem, to sūtot uz e – pastu: [email protected].

 

Artūrs Cukurs
Komunikācijas speciālists