2022. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Iedzīvotāji aicināti pieteikties vizītē pie deputātiem

Smiltenes novada pašvaldība aicina iedzīvotājus izmantot iespēju pieteikties uz vizīti pie deputātiem, lai pārrunātu sev aktuālos jautājumus. Tikšanās ar deputātiem iespējama pēc iepriekšēja pieraksta.

 Pieteikties vizītē pie deputātiem iespējams, iepriekš piesakoties un zvanot Smiltenes novada pašvaldības domes sekretārei pa tālr. 64774844 vai rakstot deputātam uz viņa norādīto e-pastu Smiltenes novada pašvaldības mājaslapā – sadaļā “Deputāti”.

Atgādinām, ka Smiltenes novada pašvaldība nodrošina tās darbības caurspīdību, nodrošinot atklātas domes sēdes, kas pieejamas tiešraidē Smiltenes novada pašvaldības mājaslapā un Facebook profilā.           

 

Informāciju sagatavoja:

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists