2023. gada 1. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Iedzīvotāji aicināti uz apspriedi par Smiltenes pilsētas aktīvās atpūtas parku

2023. gada 24. novembrī plkst. 15.00 Smiltenes novada pašvaldības domes ēkā notiks publiskā apspriede par Smiltenes pilsētas aktīvās atpūtas parka izveidi. Ikviens iedzīvotājs laipni aicināts ierasties un izteikt savu viedokli!

Publiskā apspriede ar Smiltenes novada iedzīvotājiem norisināsies Smiltenes novada pašvaldības domes ēkas domes sēžu zālē. Ēkas adrese – Dārza iela 3, Smiltene.

Ar savām idejām un ierosinājumiem pasākumā īpaši aicināti piedalīties topošā aktīvā parka apmeklētāji – jaunieši, bērnu vecāki, kā arī ikviens cits iedzīvotājs, kurš vēlas izteikt savu viedokli. Katrs priekšlikums un ierosme ir svarīgs, lai kopīgi veidotu atpūtas vietu sev un novadam.

Tikšanās laikā tiks prezentēta Smiltenes pilsētas aktīvā  atpūtas parka iecere, ko plānots īstenot esošā Smiltenes bērnu rotaļu laukuma un skeitparka teritorijā, izveidojot “Pump track” trasi, kā arī uzlabojot un pilnveidojot Smiltenes bērnu rotaļu laukumu.

Pašvaldības iecerētā projekta ietvaros šajā teritorijā paredzēts demontēt sliktā stāvoklī esošo Smiltenes skeitparka infrastruktūru un tā vietā izveidot ilgtspējīgu aktīvās infrastruktūras objektu – “Pump truck” trasi  (multifunkcionālu asfaltētu velotrasi). Tāpat projekta teritorijā iecerēts pārplānot Smiltenes bērnu rotaļu laukumu – veidot to par daudzfunkcionālu un mūsdienīgu vietu. Paredzēts, ka šis aktīvās atpūtas laukums būs brīvi pieejams ikvienam.

Attīstības un plānošanas nodaļa