2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Iedzīvotāji līdz 16. janvārim aicināti izteikt priekšlikumus par tiesību akta projektu

Iedzīvotāji aicināti līdz 2024. gada 16. janvārim izteikt priekšlikumus grozījumiem Smiltenes novada pašvaldības domes 2023. gada 28. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 14/23 “Smiltenes novada pašvaldības nolikums”.

Lūdzam priekšlikumus iesūtīt uz Smiltenes novada pašvaldības elektroniskā pasta adresi [email protected]. Tiesību akta projektu var aplūkot un ar to iepazīties Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē, sadaļā “Pašvaldība”/”Tiesību aktu projekti”. Šajā tīmekļvietnes sadaļā atrodami visi Smiltenes novada pašvaldībai saistošie tiesību aktu projekti un priekšlikumu izteikšanas termiņi.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste