2023. gada 4. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Iedzīvotāji sanāksmē lūdz skaidrot lēmumu par Mēru muižas nodošanu izsolei

Šodien, 18. septembrī, pulksten 19.30 Mēru muižā pēc Smiltenes novada aktīvo iedzīvotāju iniciatīvas norisināsies diskusija par iespējamu šī kultūrvēsturiskā objekta atsavināšanu. Tajā aicināti piedalīties pašvaldības domes deputāti un vadība, lai skaidrotu šāda lēmuma pamatotību, lasāms tikšanās uzaicinājumā.

 Smiltenes novada pašvaldības domes Finanšu un attīstības jautājumu patstāvīgās komitejas 2023. gada augusta sēdē tika skatīts jautājums “Par nekustamā īpašuma “Mēru muiža”, Bilskas pagastā, Smiltenes novadā atsavināšanu un izsoles izsludināšanu”. Komiteja lēma virzīt lēmuma projektu uz septembra mēneša Finanšu un attīstības pastāvīgo jautājumu komitejas sēdi, lai šajā laikā precizētu izsoles noteikumus.

Pašvaldība saņēmusi iesniegumu ar 189 iedzīvotāju parakstiem un aicinājumu tās vadībai, deputātiem, mantas novērtēšanas, atsavināšanas un izsoles komisijas locekļiem ierasties uz klātienes tikšanos, lai skaidrotu lēmumu par muižas nodošanu atsavināšanai. Smiltenes novada iedzīvotāji nepiekrīt Mēru muižas pārdošanai.

Par diskusijā pārrunāto informēsim pašvaldības tīmekļvietnē www.smiltenesnovads.lv.

 

Madara Mūrniece-Krūmiņa

Komunikācijas un mārketinga speciāliste