2022. gada 5. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

“Iepazīšanās Ballīte” Smiltenes skolu jauniešiem no 9. līdz 12. klasei Smiltenes Kultūras centrā

“Iepazīšanās Ballīte” Smiltenes skolu jauniešiem no 9. līdz 12. klasei Smiltenes Kultūras centrā

22. septembrī Smiltenes Kultūras centrā norisināsies Smiltenes skolu jauniešu 9. līdz 12. klases “Iepazīšanās ballīte”. Sākums plkst. 19.30 un noslēgums plkst. 23.00. Vakara pirmajā daļā piedalīsies Smiltenes tehnikuma vokāli instrumentālais ansamblis “Unda” un mūsdienu deju studija “Kristāls”. Vakara otro daļu veidos mūzika, diskotēka un citi pārsteigumi. Ieejas maksa 2 EUR iepriekšpārdošanā Smiltenes KC kasē un pasākuma dienā pie ieejas.

Par vakara programmu rūpēsies: Smiltenes vidusskolas pašpārvalde, Smiltenes tehnikuma pašpārvalde un Smiltenes Kultūras centrs.

P.S. Līdzi sagatavo arī personas apliecinošu dokumentu, jo nepieciešamības gadījumā, to tev var lūgt uzrādīt!