2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Iepazīsti un izzini Palsmani!

No 18. līdz 23.aprīlim Palsmanes bibliotēka aicina piedalīties viktorīnā “Iepazīsti, izzini Palsmani” bibliotēkas Facebook lapā. Smiltenes novada bibliotēkas Facebook lapā katru dienu tiks publicēts viens jautājums vai uzdevums, kas saistīts ar Palsmanes pagasta vietām, cilvēkiem. Atbildes jāsūta līdz plkst. 20.00 uz numuru 26362164 lietotnē WhatsApp, norādot savu vārdu, uzvārdu. Aktīvākajiem dalībniekiem balvas.

Viktorīna tiek organizēta Bibliotēku nedēļas laikā, kas notiek visā Latvijā no 18.līdz 24.aprīlim. 2022.gada tēma ir “Bibliotēkas spēks: mācies, dari iedvesmo!”. Bibliotēku nedēļas mērķis ir parādīt bibliotēku spēku – to, cik bibliotēkas ir nozīmīgas kopienai, sabiedrībai, valstij, kā tās iesaistās mūžizglītības procesos, cik pārliecinoši īsteno savas aktivitātes un iedvesmo attīstībai kopienu, kā arī saliedē kopienu.

Informāciju sagatavoja:
Vingra Bērtiņa,
Palsmanes bibliotēkas vadītāja