2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Iespēja bez maksas saņemt siltu ēdienu

No 1. oktobra līdz 30. aprīlim, otrdienās un piektdienās, no plkst. 11.00 līdz 12.00 ikvienam novada iedzīvotājam, kurš nonācis grūtībās, Mētras ielā 15, Smiltenē, ir iespējams saņemt siltu maltīti. Pakalpojumu nodrošina “Smiltenes baptistu draudze”, līdzfinansē Smiltenes novada pašvaldība.

Pašvaldība līdzfinansē Smiltenes baptistu draudzes organizēto Zupas virtuves pakalpojumu ar mērķi nodrošināt siltu ēdienu novada iedzīvotājiem, kuri vecuma/invaliditātes vai citu apstākļu dēļ, nonākuši grūtībās, kā arī mājas aprūpes klientiem, trūcīgām vai maznodrošinātām personām, kuri  paši regulāri nevar sagatavot siltu ēdienu savā dzīvesvietā. Katrā zupas virtuves darbības dienā personai līdzņemšanai tiek izsniegtas 2 porcijas. Vienas ēdināšanas reizes ietvaros tiek nodrošināta maltīte 30 personām.

Ievērībai – ēdienu izsniedz tikai līdzņemšanai savos traukos!

Persona ēdiena saņemšanai vēršas Smiltenes baptistu draudzē vai Smiltenes novada Sociālajā dienestā.

Sociālā dienesta tālrunis: 64707573.

Smiltenes baptistu draudzes tālrunis: 26377854

Informē

Inta Siliņa

Sociālā dienesta vadītāja

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.