2022. gada 8. aug.
A- A A+
Viegli lasīt

Iespēja izteikt viedokli par kopstrādes telpas attīstību Smiltenes novadā

Smiltenes novada pašvaldība plāno piedalīties Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātā konkursā “Kopstrādes telpu attīstība Vidzemes plānošanas reģionā”, kurā iespējams saņemt finansējumu kopstrādes telpas aprīkojumam.

Kas ir kopstrādes telpa?  Tā ir brīvas formas darba telpa vai telpas, kurās atšķirīgu cilvēku grupa nodarbojas ar uzņēmējdarbību, strādājot dažādu jomu uzņēmumos un projektos, kā arī  tā ir vieta, kurā iespējams attīstīt savas projekta idejas, izmēģinot tehnikas un ierīces, veicot prototipēšanu.  

Lai saprastu, kur nepieciešams veidot šādu kopstrādes telpu Smiltenes novadā un kas nepieciešams uzņēmēju atbalstam un jaunu biznesa ideju attīstībai, vēlamies Jūs uzrunāt aizpildīt šo anketu (aizpildīšana prasa tikai 2 min) līdz 2022. gada 12. jūlijam.

APTAUJAS ANKETA PIEEJAMA ŠEIT. 

 

Informāciju sagatavoja: 

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste