2024. gada 1. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Iespēja pieteikties bezmaksas audžuģimeņu un adoptētāju mācībām

Informējam, ka biedrības “Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija” SOS Ģimeņu atbalsta centrs “AIRI vecākiem” komplektē grupu un aicina pieteikties audžuģimeņu un adoptētāju mācībām. Mācības programmā būs bez maksas.

SOS Ģimeņu atbalsta centrs “AIRI vecākiem” nodrošina audžuvecāku izvērtēšanas, sagatavošanas un izglītošanas programmu. Tās ietvaros tiek nodrošināta arī audžuvecāku tālākizglītība, specializācija un pilnveidošanās. Attiecīgā programma audžuģimeņu un adoptētāju mācībām ir valsts apstiprināta.

Ikvienam interesentam bezmaksas mācības pieejamas ar iepriekšēju pieteikšanos. Tām pieteikties var e-pastā: [email protected] vai pa tālruni: 27774077. 

Saite uz apmācību plakātu ŠEIT.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija SOS Ģimeņu atbalsta centrs “AIRI vecākiem”