2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Informācija nekustamo īpašumu nomniekiem

Nekustamo īpašumu nodaļa ir konstatējusi, ka 109 personām 2022. gada 31. decembrī beidzas zemes nomas līgumi ar Smiltenes novada pašvaldību.

Aicinām personas, kuras nomā zemi no pašvaldības, pārbaudīt zemes nomas līguma beigu termiņu, un, vajadzības gadījumā, uzrakstīt iesniegumu līguma termiņa pagarināšanai. Ja iesniegumi nomas līguma termiņu pagarināšanai netiks saņemti līdz 31.12.2022., šīs zemes tiks publicētas Smiltenes novada mājas lapā https://smiltenesnovads.lv/pasvaldiba/pazinojumi/nekustamais-ipasums/zemes-noma/ kā brīvi pieejamas nomas zemes platības.

Informāciju par zemes nomu var iegūt sazinoties ar Nekustamo īpašumu nodaļu, Dārza iela 11, Smiltenē, Smiltenes novadā, tālrunis 64707869  vai 20284499.

 

Nekustamo īpašumu nodaļa