2022. gada 10. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Informācija par brīvajiem mazdārziņiem Smiltenē

Smiltenes pilsētā ir vairākas mazdārziņu teritorijas (kā piemēram, pie daudzdzīvokļu mājām Rīgas ielā un Limbažu ielā, un Ezera ielā (Tiltlejās).), kur ikvienam iedzīvotājam ir iespēja pieteikties.   

Lai iepazītos ar brīvajām mazdārziņu teritorijām un  noslēgtu nomas līgumu par mazdārziņa nomu, lūdzam interesēties Smiltenes novada domes Nekustamo īpašumu nodaļā pa tālruni 64707869 vai rakstot uz [email protected].

Papildus lūdzam visus, kas jau kopj mazdārziņus Smiltenē vai tās apkārtnē, bet nav noslēguši nomas līgumu par mazdārziņa nomu arī griezties Smiltenes novada domes Nekustamo īpašumu nodaļā 2.stāvā, Dārza ielā 11, Smiltenē (ieeja ēkā no ēkas gala), lai noslēgtu līgumu par mazdārziņa nomu.

Smiltenes novada domes Nekustamo īpašumu nodaļa