2023. gada 30. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Informācija par RUDENS GADATIRGU 2023. gadā!

Jau pavisam drīz, 2023. gada 21. oktobrī, gaidāms Rudens gadatirgus Smiltenē, kurā pulcēsies pārdot gribētāji – amatnieki, lauksaimnieki, pārtikas preču tirgotāji, kā arī aicinām sanākt tos, kas vēlas sev iepriecināt ar svaigām, tirgū iegādātām veltēm!

Tirgus norises laiks būs 21. oktobrī no plkst. 8.00 līdz 15.00, vieta – Baznīcas laukums un Daugavas iela Smiltenē.

Tirdziņā piedalīsies tirgot gribētāji ar amatniecības, lauksaimniecības, pārtikas precēm, pašu darinātiem alkoholiskajiem dzērieniem, suvenīriem un rūpniecības precēm.

Informējam, ka pieteikšanās amatniecības lauksaimniecības un pārtikas preču tirgotājiem pieteikšanās uzsākta  no 2. oktobra līdz  tirgotāju maksimālā skaita sniegšanai vai līdz 16. oktobrim. Vietu skaits ierobežots! Pieteikuma anketa ŠEIT.

Tāpat ziņojam, ka reģistrēto tirgotāju saraksts un reģistrācijas shēma mājaslapā būs pieejama ne vēlāk kā līdz 20. oktobra 17.00.

Vietas tirgotājiem tiks ierādītas 21. oktobrī no plkst. 4.00. Telefons precīzākai informācijai: 29194723 (Ingars) vai 26396436 (Gatis).

Informācijai: Pašvaldības nodeva jāmaksā tirgus dienā, saskaņā ar  Smiltenes novada domes izdotajiem Saistošajiem noteikumiem Nr. 26/22 “Par pašvaldības nodevu par tirdzniecību publiskās vietās Smiltenes novadā”. Tāpat šajos noteikumos var uzzināt vairāk par pieteikšanās kārtību tirgum.

Informāciju sagatavoja

Saimnieciskās darbības nodaļa un Komunikācijas nodaļa