2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Informācija par satiksmes ierobežojumiem un teritorijas norobežošanu Vasaras koncertsezonas atklāšanas pasākuma laikā

Smiltenes Kultūras centrs šā gada 20. maijā rīko Vasaras koncertsezonas atklāšanas pasākumu Smiltenē, Baznīcas laukumā. Informējam par satiksmes ierobežojumiem un teritorijas norobežošanu pasākuma laikā.

Šī pasākuma ietvaros no 20. maija plkst. 19. 00 līdz 21. maija plkst. 04.00 tiks slēgta satiksme Baznīcas laukumā, izvietojot “Iebraukt aizliegts” ceļazīmes (CSN 301. zīme) šādos punktos (atzīmēti 1. diagrammā):

  • Baznīcas laukuma un Atmodas ielas krustojumā virzienā uz Daugavas ielu;
  • Marijas ielā pie T/C “Centrs”;
  • Daugavas ielā virzienā uz Baznīcas laukumu;
  • Ielā aiz Smiltenes autoostas;

Lai novirzītu pa Daugavas ielu Baznīcas laukuma virzienā plūstošo satiksmi, pie Daugavas un Kalna ielas krustojuma tiks izvietota ceļazīme “Strupceļš”(CSN 711. zīme) ar papildzīmēm “Attālums līdz objektam” (CSN 801. zīme) un “Apbraukšanas ceļa virziens” (CSN 733. zīme).

Baznīcas laukums privātā autotransporta novietošanai tiks slēgts, sākot no piektdienas, 19. maija plkst. 22.00 līdz 21. maija plkst. 07.00.

Skatuves (zaļais taisnstūris diagrammā) būvniecībai (tā sāksies  19. maijā no plkst 19.00) nepieciešams norobežot teritoriju un no 19.maija plkst. 17.00 aizliegt automašīnu novietošanu zonā, kas diagrammā nodalīta ar dzelteno līniju (līdz Atmodas ielas norobežojošajai barjerai). Paralēli tiks būvēta arī skaņu inženiera kontroles (FOH) telts Baznīcas laukuma centrā. Skatuves nobūve sāksies 21. maijā plkst. 04.00 un ritēs līdz plkst. 10.00.

1.diagramma (Satiksmes ierobežojumu shēma):

 

2.diagramma (Pasākuma norises shēma):

Edgars Raginskis

Smiltenes kultūras centra vadītājs