2024. gada 29. marts

Informācija par Smiltenes novada pašvaldības domes un pastāvīgo komiteju sēdēm marta mēnesī_precizēts

Komiteju sēdes notiks:

• otrdien, 21.martā, plkst. 9.00 – Sociālo un veselības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde;
  • otrdien, 21.martā, plkst. 14.00 – Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas sēde;
  • ceturtdien, 23.martā, plkst. 9.00 – Finanšu un attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde;
  • ceturtdien, 23.martā, plkst. 15.00 – Finanšu un attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas, Sociālo un veselības jautājumu pastāvīgās komitejas apvienotā sēde par saistošajiem noteikumiem “Par Smiltenes novada pašvaldības budžetu 2023.gadam”

Ar komiteju sēžu darba kārtībām var iepazīties sadaļā “Komiteju sēdes”.

Domes sēde notiks trešdien,29.martā, plkst. 10.00.

Ar domes sēdes darba kārtību var iepazīties sadaļā “Domes sēdes” .

Domes un komiteju sēdes notiks sēžu zālē, Dārza ielā 3, Smiltenes novada  pašvaldības domes ēkā.