2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Interaktīvā CILPO spēle arī Smiltenē!

CILPO.LV komanda radījusi spēles, kas ļauj interaktīvā un atraktīvā veidā iepazīt SMILTENI, Valmieru, Alūksni, Rūjienu, Viesīti un Ērgļus. Katrai no šīm pilsētām radīta īpaša spēle, kurā jautājumu cilpas no punkta uz punktu vedīs pa pilsētas skaistākajām vietām, atklās paslēptus dārgumus, iekvēlinās azartu un ļaus uzzināt interesantus faktus un notikumus iz mūsdienām un vēstures.

 

AR INTERAKTĪVO SPĒLI MET CILPAS:  

 • Pārsteigumiem pilnajā SMILTENĒ |sākumpunkts pie Smiltenes domes | maršruts sagatavots 6 km un aizņems aptuveni 2 h.
  Smiltenes 100 gadu jubilejai veltītā spēle aizvedīs izsenā pilsētas vēsturē, vienlaikus atklās arī jaunākos notikumus un īpašas pērles, kuras pilsētā atrodamas ne mazums.
  Lai iegādātos spēli dodies ŠEIT!
 • Sēlijas sirdī VIESĪTĒ | sākumpunkts Viesītes muzejā Sēlija | maršruts sagatavots 4 km un aizņems aptuveni 1,5 h.
  Iespēja izbaudīt izseno pilsētas šarmu, doties dabas oāzē mīlestības pilnā dumbrājā, sadzirdēt sēļu valodu un noskaidrot, kas tad te ar tiem āžiem, vilcieniem un kāda ir Viesītes saistība ar Leonardo da Vinči un veselības pēdu.
 • Ziemeļvidzemes pērlē ALŪKSNĒ |sākumpunkts pie Alūksnes bānīša stacijas | maršruts sagatavots 4 km un aizņems aptuveni 1,5 h.
  Nebūs melots, sakot, ka Alūksnē var noķert tās sajūtas, kuras ierasti meklējam, kad dodamies ceļojumā uz ārzemēm. Alūksnē ir bargākās ziemas, īsākās vasaras un tieši šeit slēpjas pazaudētais pavasaris, jo pirmās vizbulītes te uzplaukst pāris nedēļas vēlāk. Un vēl Alūksnē atrodams brangs pulciņš ir interesantiem objektiem, kuri iepīti asprātīgu jautājumu cilpās.
 • Gleznainajā VALMIERĀ |sākumpunkts pie Valmieras Tūrisma informācijas centrā | maršruts sagatavots 3 km un aizņems aptuveni 1 h.
  Valmieras skaistāko vietu esence ļaus iepazīt gleznainos Gaujas skatus, romantiskākās pilsētas vietas, vēstures elpu un, jā, pat Titāniku. 
 • Nepieradinātajos ĒRGĻOS |sākumpunkts pie Ērgļu stacijā| maršruts sagatavots 4km un aizņems aptuveni 1,5 h.
  Ar spēles palīdzību divas reizes būs jāšķērso Ogres upe, jāsatiek pats Blaumanis un jāspēj ieraudzīt kāda mīļa un ļoti iespaidīga mājdzīvnieka skulptūra.
 • Saldējuma karaļvalstī RŪJIENĀ |sākumpunkts pie Rūjienas saldējuma| maršruts sagatavots 4km un aizņems aptuveni 1,5 h.
  Iespēja atvērt Rūjienas dārgumu lādi – iepazīt ciešo sadraudzību ar Japānu, izprast saldējuma kultūras aizkulises, vides mākslas dažādību un ko tikai vēl nē!

 

Lai spēlētu spēli nepieciešams iegādāties pieeju izvēlētajai spēlei, lejupielādēt bezmaksas lietotni LOQUIZ savā viedierīcē,  turēt ieslēgtu GPS un internetu, sekot punktiem un piedzīvojumiem. Aiziet cilpās un piedzīvojumos! www.cilpo.lv

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider