2023. gada 28. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Investīciju objektu kartē regulāri tiek papildināta informācija par īpašumiem Smiltenes novadā

Smiltenes novada pašvaldība aicina uzņēmējus un privātpersonas iesūtīt informāciju par saviem īpašumiem ievietošanai investīciju objektu kartē. Tāpat aicinām tos, kuriem interesē īpašumu iegāde vai noma Smiltenes novadā, ielūkoties šajā kartē, kura regulāri tiek papildināta.

Investīciju objektu kartē publicēti gan Smiltenes novada pašvaldībai, gan juridiskām un privātpersonām piederoši īpašumi visā novada teritorijā.

Aicinām īpašniekus, kuri vēlas iznomāt vai pārdot uzņēmējdarbības veikšanai piemērotus īpašumus (zemi, telpas, ēkas), sūtīt informāciju uz [email protected] kartes papildināšanai – aprakstā būtu vēlams norādīt objekta precīzu atrašanās vietu, pieejamo komunikāciju raksturojumu, kontaktinformāciju saziņai, tāpat papildus aicinām pievienot fotogrāfijas, lai potenciālajiem interesentiem rastos vizuāls priekšstats par piedāvāto īpašumu.

Informācijas izvietošana Smiltenes novada pašvaldības investīciju objektu kartē ir bez maksas.

Investīciju objektu karti var aplūkot Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē ŠEIT.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības

Komunikācijas speciāliste