2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Īslaicīgi ierobežoti kravas pārvadājumi Drustu pagastā

Pamatojoties uz Smiltenes novada pašvaldības rīkojumu, ar 2023. gada 24. martu noteikti kravas pārvadājumu ierobežojumi pa vairākiem Drustu pagasta ceļiem un ielām. Tie būs spēkā līdz nākamajam rīkojumam, un to mērķis ir novērst pašvaldības autoceļu bojājumus, kas varētu rasties nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ.

Fiziskām un juridiskām personām, kuru transportlīdzekļu vai to sastāvu pilna masa pārsniedz 6 tonnas un kuri veic mežistrādi, smagu kravu pārvadāšanu vai lauksaimniecības zemju apsaimniekošanu, aizliegts pārvietoties šādos ceļu posmos un ielās Drustu pagasta teritorijā:

 • “Ģībēni – Ķeveri”;
 • “Skripsti – Pipari”;
 • “Mazvīļumi – Tulči – Ķirši”;
 • “Mīlakšas – Glāznieki – Pansionāts”;
 • “Mazvīļumi – Apiņi – Gatarta”;
 • “Doles – Auļukalns”;
 • “Vecariešas – Krāmi”;
 • “Grantskalni – Mārškalni”;
 • “Drusti – Iepoļi”;
 • “Drusti – Silnieki”;
 • “Imanti – Liepēri”;
 • “Robežnieki – Auļukalns”;
 • “Skripsti – Rideļi”;
 • “Glāznieki – Ozolkalns”;
 • “Skolas iela”.

Sīkāka informācija, vēršoties Drustu pagasta pārvaldē.

Aicinām iedzīvotājus izturēties ar sapratni un ziņot par novērotiem pārkāpumiem!


Pamats: Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieces pārvaldības un sadarbības jautājumos Evijas Zurģes rīkojums Nr. SNP/23/3.19/79 “Par aizliegumu veikt kravu pārvadājumus Drustu pagastā”.


Plašāk par pagaidu transporta masas ierobežojumiem uz Smiltenes novada ceļiem ŠEIT

 

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.