2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Īslaicīgi ierobežoti kravas pārvadājumi Virešu pagastā

Pamatojoties uz Smiltenes novada pašvaldības rīkojumu, ar 2023. gada 19. jūniju noteikti kravas pārvadājumu ierobežojumi pa vairākiem Virešu pagasta ceļiem. Tie būs spēkā līdz nākamajam rīkojumam, un to mērķis ir novērst pašvaldības autoceļu bojājumus, kas varētu rasties nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ.

Fiziskām un juridiskām personām, kuru transportlīdzekļu vai to sastāvu pilna masa pārsniedz 10 tonnas un kuri veic mežistrādi, smagu kravu pārvadāšanu vai lauksaimniecības zemju apsaimniekošanu, aizliegts pārvietoties šādos ceļu posmos Virešu pagasta teritorijā:

  • V411 Bišusili;
  • V411 Imantas;
  • V411 Rožkalni;
  • V411-Čiekuri-Gargrīdas-Druvkalni posmā no 2,76. km līdz 6,65. km.

Sīkāka informācija, vēršoties Virešu pagasta pārvaldē.

Aicinām iedzīvotājus izturēties ar sapratni un ziņot par novērotiem pārkāpumiem!

Pamats: Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieces pārvaldības un sadarbības jautājumos Evijas Zurģes rīkojums Nr. SNP/23/3.19/161 “Par aizliegumu veikt kravu pārvadājumus Virešu pagastā”.

Papildus informācija: Šeit.

Sagatavoja

Marita Mūze, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja